Made in the US
Each product in this collection is proudly made in the USA. Buying products made in the USA helps to support local + small businesses, and cuts down on pollution caused by international shipping and manufacturing.
Juniper Spearmint Bar Soap
- Regular
- $12.00
- Sale
- $12.00
- Regular
-
- Unit Price
- per
Vegan Dental Floss
- Regular
- $8.00
- Sale
- $8.00
- Regular
-
- Unit Price
- per
Vegan Arousal Balm
- Regular
- $26.00
- Sale
- $26.00
- Regular
-
- Unit Price
- per
Vegan + Non-Toxic Nail Polish
- Regular
- from $17.00
- Sale
- from $17.00
- Regular
-
$22.00
- Unit Price
- per
Stainless Steel Drinking Jar Lid
- Regular
- from $8.50
- Sale
- from $8.50
- Regular
-
$12.00
- Unit Price
- per
Holiday Gold Tumbler Candle
- Regular
- $34.00
- Sale
- $34.00
- Regular
-
- Unit Price
- per
Vegan Dental Floss Refill - Pack of 2
- Regular
- $12.00
- Sale
- $12.00
- Regular
-
- Unit Price
- per
Zero Waste Concealer
- Regular
- from $18.00
- Sale
- from $18.00
- Regular
-
$20.00
- Unit Price
- per
Organic Skin Cream
- Regular
- $28.00
- Sale
- $28.00
- Regular
-
- Unit Price
- per
Bamboo Lash & Brow Brush
- Regular
- $22.00
- Sale
- $22.00
- Regular
-
- Unit Price
- per
Facial Mist & Toner
- Regular
- $20.00
- Sale
- $20.00
- Regular
-
- Unit Price
- per
Sea Buckthorn & Tea Tree Bar Soap
- Regular
- $16.00
- Sale
- $16.00
- Regular
-
- Unit Price
- per
Reusable Organic Pantyliner
- Regular
- from $15.00
- Sale
- from $15.00
- Regular
-
- Unit Price
- per
Bathing Culture Perfume Oil
- Regular
- $54.00
- Sale
- $54.00
- Regular
-
- Unit Price
- per
Sage & Rose Face Mist
- Regular
- $20.00
- Sale
- $20.00
- Regular
-
- Unit Price
- per
Antioxidant Serum
- Regular
- $30.00
- Sale
- $30.00
- Regular
-
- Unit Price
- per
Organic Beeswax Taper Candle
- Regular
- $23.00
- Sale
- $23.00
- Regular
-
$42.00
- Unit Price
- per
Reusable Organic Day Pad
- Regular
- from $21.00
- Sale
- from $21.00
- Regular
-
- Unit Price
- per
Mason Jar Toothbrush Holder
- Regular
- $8.00
- Sale
- $8.00
- Regular
-
$12.00
- Unit Price
- per
Hair Clay
- Regular
- $20.00
- Sale
- $20.00
- Regular
-
- Unit Price
- per
Non-Toxic Room & Linen Spray
- Regular
- $22.00
- Sale
- $22.00
- Regular
-
- Unit Price
- per
Pink Rose Clay Facial Soap
- Regular
- $14.00
- Sale
- $14.00
- Regular
-
- Unit Price
- per
Hair Pomade
- Regular
- $18.00
- Sale
- $18.00
- Regular
-
- Unit Price
- per
Glass Incense Holder
- Regular
- $20.00
- Sale
- $20.00
- Regular
-
$28.00
- Unit Price
- per
Liquid Laundry Detergent
- Regular
- from $5.00
- Sale
- from $5.00
- Regular
-
- Unit Price
- per
Organic Reusable Period Pad
- Regular
- from $20.00
- Sale
- from $20.00
- Regular
-
- Unit Price
- per
After Shower Lotion Bar
- Regular
- $20.00
- Sale
- $20.00
- Regular
-
- Unit Price
- per
Eye Mask Therapy Pack
- Regular
- $44.00
- Sale
- $44.00
- Regular
-
- Unit Price
- per
Organic Gardener's Hand Salve
- Regular
- $22.00
- Sale
- $22.00
- Regular
-
- Unit Price
- per
Eucalyptus Shave Soap
- Regular
- $26.00
- Sale
- $26.00
- Regular
-
- Unit Price
- per